logo

NAJBOLJI SPORTISTI
Slider

tokyo

datum

23. jul - 08. avg

država

japan

odbrojavanje

35 Dana

websajt

zaprati

Draško Brguljan

Dodatne informacije

  • GODINA 2020
  • SPORT Vaterpolo

Mario Hodžić

Dodatne informacije

  • GODINA 2019
  • SPORT Karate

Predrag Radošević

Dodatne informacije

  • GODINA 2018
  • SPORT Boks

Vuko Borozan

Dodatne informacije

  • GODINA 2017
  • SPORT Rukomet

Aleksandar Ivović

Dodatne informacije

  • GODINA 2016
  • SPORT Vaterpolo

Marina Raković

Dodatne informacije

  • GODINA 2016
  • SPORT Karate

Aleksandar Ivović

Dodatne informacije

  • GODINA 2015
  • SPORT Vaterpolo

Katarina Bulatović

Dodatne informacije

  • GODINA 2014
  • SPORT Rukomet

Nikola Janović

Dodatne informacije

  • GODINA 2013
  • SPORT Vaterpolo

Katarina Bulatović

Dodatne informacije

  • GODINA 2012
  • SPORT Rukomet

Bojana Popović

Dodatne informacije

  • GODINA 2012
  • SPORT Rukomet

Srđan Mrvaljević

Dodatne informacije

  • GODINA 2011
  • SPORT Džudo
MUŠKE NACIONALNE SELEKCIJE / EKIPE
2019. Košarkaška reprezentacija
2018. Vaterpolo reprezentacija
2017. Vaterpolo reprezentacija (kadeti)
2016. Vaterpolo reprezentacija
2015. Vaterpolo reprezentacija
2014. Vaterpolo reprezentacija
2013. Vaterpolo reprezentacija
2012. Vaterpolo reprezentacija
2011. Fudbalska reprezentacija
2010. Košarkaška reprezentacija i Vaterpolo klub „Primorac“
2009. Vaterpolo klub „Primorac“
2008. Vaterpolo reprezentacija
2007. Vaterpolo reprezentacija
2006. Vaterpolo klub „Jadran“
2005. Vaterpolo klub „Jadran“
2004. Vaterpolo klub „Jadran“
2003. Vaterpolo klub „Jadran“
2002. Odbojkaški klub „Budućnost-Podgorička banka“
2001. Košarkaški klub „Budućnost“
2000. Rukometni klub „Lovćen osiguranje“
1999. Košarkaški klub „Budućnost“
ŽENSKE NACIONALNE SELEKCIJE / EKIPE
2019. Rukometna reprezentacija
2018. Rukometna reprezentacija
2017. Rukometna reprezentacija
2016. Košarkaška reprezentacija
2015. Rukometna reprezentacija
2014. Rukometna reprezentacija
2013. Rukometna reprezentacija
2012. Rukometna reprezentacija
2011. Košarkaška reprezentacija
2010. Rukometna reprezentacija (juniorke) i Rukometni klub „Budućnost T-mobile“
2009. Rukometna reprezentacija
2008. Rukometna reprezentacija (juniorke)
2007. Rukometni klub „Budućnost T-mobile“
2006. Rukometni klub „Budućnost T-mobile“
2005. Karate klub „Budućnost“
2004. Rukometni klub „Budućnost Monet“
2003. Rukometni klub „Budućnost Monet“
2002. Rukometni klub „Budućnost Monet“
2001. Rukometni klub „Budućnost Brilliant“
2000. Rukometni klub „Budućnost“
1999. Rukometni klub „Budućnost“
NAJBOLJI MLADI SPORTISTA (do 20 godina)
2019. Bojan Bošković  (Karate klub „Omladinac“ – Podgorica)
2018. Bojan Bošković  (Karate klub „Omladinac“ – Podgorica)
2017. Bojan Bošković  (Karate klub „Omladinac“ – Podgorica)
2016. Đuro Radović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2015. Danilo Pantić  (Džudo klub „Akademik“ – Nikšić)
2014. Stefan Pješivac  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2013. Arso Milić  (Džudo klub „Arso Milić“ – Podgorica)
2012. Milivoj Dukić  (Jedriličarski klub „Jugole Grakalić“ – Herceg Novi)
2011. Danijel Furtula  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)
2010. Bojan Kosić  (Planinarsko sportsko društvo „Javorak“ – Nikšić)
2009. Darko Brguljan  (Vaterpolo klub „Primorac“ – Kotor)
2008. Filip Klikovac  (Vaterpolo klub ’’Jadran CKB’’ – Herceg Novi)
2007. Aleksandar Radović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2006. Nenad MIjatović  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)
2005. Andrija Prlainović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2004. Vjekoslav Pasković  (Vaterpolo klub „Primorac Jugopetrol“ – Kotor)
2003. Boris Zloković  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2002. Miloš Živković  (Karate klub „Budućnost“ – Podgorica)
2001. Nenad Mijatović  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)
2000. Vladimir Gojković  (Vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
1999. Blojan Bakić  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)
NAJBOLJA MLADA SPORTISTKINJA (do 20 godina)
2019. Bojana Gojković (Bokserski klub „Budva“ – Budva)
2018. Bojana Gojković (Bokserski klub „Budva“ – Budva)
2017. Ivana Nikolić  (Džudo klub „Straševina“ – Nikšić)
2016. Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)
2015. Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)
2014. Ivana Šunjević  (Džudo klub „Arso Milić“ – Podgorica)
2013. Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)
2012. Marina Vukčević  (Rukometni klub „Budućnost“ – Podgorica)
2011. Danka Kovinić  (Teniski klub „As“ – Podgorica)
2010. Marija Vuković  (Atletski klub „Mornar“ – Bar)
2009. Marija Vuković  (Atletski klub „Mornar“ – Bar)
2008. Radmila MIljanić  (Rukometni klub „Budućnost T-mobile“ – Podgorica)
2007. Jovana Kljajević  (Atletski klub „Jedinstvo“ – Bijelo Polje)
2006. Darija Pop  (Plivački-vaterpolo klub „Jadran“ – Herceg Novi)
2005. Silvija Radović  (Odbojkaški klub „Luka Bar“ – Bar)
2004. Silvija Radović  (Odbojkaški klub „Luka Bar“ – Bar)
2003. Jelena Dubljević  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)
2002. Jelena Kostić  (Džudo klub „Akademik“ – Nikšić)
2001. Milica Dabović  (Košarkaški klub „Herceg Novi E“)
2000. Zorica Popović  (Skijaški klub „Žabljak“)
1999. Bojana Petrović  (Rukometni klub „Budućnost“ – Podgorica)
Image is not available
OLIMPIJSKI TIM CRNE GORE - STRAST KOJA NAS SPAJA / TOKYO 2020

COK Montenegrin Olympic Committee
Image is not available
Hor "Jedinstvo" Kotor
#HOWBIGWEARE #ostanidoma #coronainfocg
Subscribe to the official channel of the Montenegrin Olympic Committe!
Link: https://bit.ly/2wNWSlq
Image is not available
Hor "Jedinstvo" Kotor
#HOWBIGWEARE #ostanidoma #coronainfocg
Subscribe to the official channel of the Montenegrin Olympic Committe!
Link: https://bit.ly/2wNWSlq
Image is not available
Igre malih zemalja Evrope 2019 - Atletika
Crnogorski olimpijski komitet vam sa ponosom predstavlja promo spot za Igre malih zemalja Evrope MNE 2019!
Image is not available
Put Olimpijske baklje / GSSE MNE 2019
#HOWBIGWEARE #ostanidoma #coronainfocg
Subscribe to the official channel of the Montenegrin Olympic Committe!
Link: https://bit.ly/2wNWSlq
Image is not available
MNE GSSE 2019 i Green games

COK Montenegrin Olympic Committee
Image is not available
Mala zemlja, ali zemlja velikog srca! COK promo spot

COK Montenegrin Olympic Committee
Slider
Sport Vision
Eko
Monteput
Aerodromi Crne Gore
Universal Bank
Lustica bay
rtcg
marin med
Kod io
Capital plaza
Efel Motors
Lovcen
plantaze
Toyota
Luka Bar

Kontaktirajte nas

magazin

OLIMPIJSKI MAGAZIN

PREUZMI

logo logo logo logo logo