Najbolji sportisti

SPORTISTA GODINE

2016. god.             Aleksandar Ivović (vaterpolo) i Marina Raković (karate)

2015. god.             Aleksandar Ivović (vaterpolo)

2014. god.             Katarina Bulatović  (rukomet) i Mlađan Janović (vaterpolo)

2013. god.             Nikola Janović (vaterpolo)

2012. god.             Bojana Popović i Katarina Bulatović (rukomet)

2011. god.             Srđan Mrvaljević (džudo)

 

MUŠKE NACIONALNE SELEKCIJE / EKIPE

2016. god.             Vaterpolo reprezentacija

2015. god.             Vaterpolo reprezentacija

2014. god.             Vaterpolo reprezentacija

2013. god.             Vaterpolo reprezentacija

2012. god.             Vaterpolo reprezentacija

2011. god.             Fudbalska reprezentacija

2010. god.             Košarkaška reprezentacija i Vaterpolo klub „Primorac“

2009. god.             Vaterpolo klub „Primorac“

2008. god.             Vaterpolo reprezentacija

2007. god.             Vaterpolo reprezentacija

2006. god.             Vaterpolo klub „Jadran“

2005. god.             Vaterpolo klub „Jadran“

2004. god.             Vaterpolo klub „Jadran“

2003. god.             Vaterpolo klub „Jadran“

2002. god.             Odbojkaški klub „Budućnost-Podgorička banka“

2001. god.             Košarkaški klub „Budućnost“

2000. god.             Rukometni klub „Lovćen osiguranje“

1999. god.             Košarkaški klub „Budućnost“

 

ŽENSKE NACIONALNE SELEKCIJE / EKIPE

2016. god.             Košarkaška reprezentacija

2015. god.             Rukometna reprezentacija

2014. god.             Rukometna reprezentacija

2013. god.             Rukometna reprezentacija

2012. god.             Rukometna reprezentacija

2011. god.             Košarkaška reprezentacija

2010. god.             Rukometna reprezentacija (juniorke) i Rukometni klub „Budućnost T-mobile“

2009. god.             Rukometna reprezentacija

2008. god.             Rukometna reprezentacija (juniorke)          

2007. god.             Rukometni klub „Budućnost T-mobile“

2006. god.             Rukometni klub „Budućnost T-mobile“

2005. god.             Karate klub „Budućnost“

2004. god.             Rukometni klub „Budućnost Monet“

2003. god.             Rukometni klub „Budućnost Monet“

2002. god.             Rukometni klub „Budućnost Monet“

2001. god.             Rukometni klub „Budućnost Brilliant“

2000. god.             Rukometni klub „Budućnost“

1999. god.             Rukometni klub „Budućnost“

 

NAJBOLJI MLADI SPORTISTA (do 20 godina)

2016. god.             Đuro Radović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2015. god.             Danilo Pantić  (Džudo klub „Akademik“ – Nikšić)

2014. god.             Stefan Pješivac  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2013. god.             Arso Milić  (Džudo klub „Arso Milić“ – Podgorica)

2012. god.             Milivoj Dukić  (Jedriličarski klub „Jugole Grakalić“ – H.Novi)

2011. god.             Danijel Furtula  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)

2010. god.             Bojan Kosić  (Planinarsko sportsko društvo „Javorak“ – Nikšić)

2009. god.             Darko Brguljan  (Vaterpolo klub „Primorac“ – Kotor)

2008. god.             Filip Klikovac  (Vaterpolo klub ’’Jadran CKB’’ – H.Novi)

2007. god.             Aleksandar Radović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2006. god.             Nenad MIjatović  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)

2005. god.             Andrija Prlainović  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2004. god.             Vjekoslav Pasković  (Vaterpolo klub „Primorac Jugopetrol“ – Kotor)

2003. god.             Boris Zloković  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2002. god.             Miloš Živković  (Karate klub „Budućnost“ – Podgorica)

2001. god.             Nenad Mijatović  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)

2000. god.             Vladimir Gojković  (Vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

1999. god.             Blagota Sekulić  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)

 

NAJBOLJA MLADA SPORTISTKINJA (do 20 godina)

2016. god.             Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)

2015. god.             Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)

2014. god.             Ivana Šunjević  (Džudo klub „Arso Milić“ – Podgorica)

2013. god.             Kristina Rakočević  (Atletski klub „Tara“ – Mojkovac)

2012. god.             Marina Vukčević  (Rukometni klub „Budućnost“ – Podgorica)

2011. god.             Danka Kovinić  (Teniski klub „As“ – Podgorica)

2010. god.             Marija Vuković  (Atletski klub „Mornar“ – Bar)

2009. god.             Marija Vuković  (Atletski klub „Mornar“ – Bar)

2008. god.             Radmila MIljanić  (Rukometni klub „Budućnost T-mobile“ – Podgorica)

2007. god.             Jovana Kljajević  (Atletski klub „Jedinstvo“ – Bijelo Polje)

2006. god.             Darija Pop  (Plivački-vaterpolo klub „Jadran“ – H.Novi)

2005. god.             Silvija Radović  (Odbojkaški klub „Luka Bar“ – Bar)

2004. god.             Silvija Radović  (Odbojkaški klub „Luka Bar“ – Bar)

2003. god.             Jelena Dubljević  (Košarkaški klub „Budućnost“ – Podgorica)

2002. god.             Jelena Kostić  (Džudo klub „Akademik“ – Nikšić)

2001. god.             Milica Dabović  (Košarkaški klub „Herceg Novi E“)

2000. god.             Zorica Popović  (Skijaški klub „Žabljak“)

1999. god.             Bojana Petrović  (Rukometni klub „Budućnost“ – Podgorica)

 

Pravilnik o izboru sportiste godine<<

Sponzori i partneri

  • lovcen-osiguranje
  • plantaze

Partneri MOK-a

Dokumenta

     

Evropski olimpijski festival mladih

0
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh