Poraz fudbalske reprezentacije u polufinalu

OLIMPIJSKE IGRE MLADIH „SINGAPUR 2010“

Bolivija – Crna Gora 3:1

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u polufinalu Olimpijskih igara mladih u Singapuru od Bolivije sa 3:1. Bolivija je povela u 5. minutu ali je naša selekcija uspjela da u 26. minutu izjednači i poluvrijeme je završeno neriješeno 1:1.

U drugom poluvremenu, reprezentacija Bolivije je postigla još dva gola i plasirala se u finale olimpijskog turnira, u kojem će za protivnika imati selekciju Haitija.

Crna Gora će 25. avgusta igrati za bronzanu medalju protiv domaćina Olimpijskih igara mladih, selekcije Singapura.

Crna Gora : Kordić, Vico, Marković, Šarkić (Vukićević), Baošić, Čađenović, Nedović (Lalošević), Kosović, Grbović (Krivokapić), Kaluđerović, Boljević. Pogodak za Crnu Goru postigao je Boljević u 26. minutu.

Džudista Rijad Dedeić je osvojio 7. mjesto na Prvim Olimpijskim igrama mladih, ostvarivši po dvije pobjede i poraza.