Fudbalska reprezentacija osvojila četvrto mjesto

OLIMPIJSKE IGRE MLADIH “SINGAPUR 2010”

Pionirska reprezentacija Crne Gore porazom je završila takmičenje na juniorskim Olimpijskim igrama u Singapuru. Naša selekcija je u meču za bronzanu medalju poražena od domaćina Singapura sa 4:1.

Na prepunom stadionu selekcija Singapura je do vođstva stigla već u šestom minutu. Izjednačenje je stiglo u 14. minutu kada je, nakon slobodnog udarca, Jovan Baošić glavom pogodio gol protivnika. Crnogorska reprezentacija je do kraja poluvremena potpuno dominirala.

Već na startu drugog poluvremena, Singapur je ponovo stekao prednost, da bi u 57. minutu Singapur (iz penala) uvećao prednost na 3:1.

U 65. minutu, reprezentacija domaćina Olimpijskih igara mladih, je postigla još jedan gol za konačnih 4:1.

Crna Gora: Kordić, Vico (Nedović), Marković, Baošić (Grbović), Čađenović, Kaluđerović, Vukićević, Kosović, Vušurović, Lopičić (Boljević), Lalošević.