XVII Mediteranske igre „Mersin 2013”

Bronza za Danijela Furtulu

Crnogorski atletičar Danijel Furtula osvojio je bronzanu medalju u bacanju diska na Mediteranskim igrama u Mersinu. Ovo je peta medalja za Crnu Goru na ovogodišnjim Mediteranskim igrama.

Danijel Furtula je imao rezultat od 61,44 m što je bilo dovoljno za treće mjesto. Pobijedio je Hrvat Martin Marić sa svega 2 cm boljim rezultatom od našeg atletičara. Drugi je bio domaći takmičar Erdžument Olgudeniz.

Danas je na Mediteranskim igrama završeno takmičenje u jedrenju. Naš jedrılıcar Igor Les u generalnom plasmanu zauzima 6. mjesto, dok je Milivoj Dukić svoje učešće završio na 11. mjestu.

Ženska rukometna reprezentacija sjutra (28.06.) igra polufinalnu utakmicu rukometnog turnira na Igrama u Mersinu a protivnik je selekcija Slovenije.